لیزر موهای زائد بدن در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی جزیره کیش

معرفی و کاربرد لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد یکی از کم عارضه ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد . لیزر در واقع طیف خاصی از نور می باشد که آن را تقویت می کنند تا بتواند تا عمق ۲ تا ۳ میلیمتری پوست نفوذ کند و ملانین های موجود در ریشه موها را هدف قرار می دهد و آن ها را از بین می برد .در نتیجه هرچه پوست روشن تر باشد و مو ضخیم تر و تیره تر ، کارایی لیزر برای از بین بردن موهای زائد بیشتر خواهد بود.لیزر موهای زائد یکی از کم عارضه ترین روش ها برای از بین بردن موهای زائد می باشد . لیزر در واقع طیف خاصی از نور می باشد که آن را تقویت می کنند تا بتواند تا عمق ۲ تا ۳ میلیمتری پوست نفوذ کند و ملانین های موجود در ریشه موها را هدف قرار می دهد و آن ها را از بین می برد .در نتیجه هرچه پوست روشن تر باشد و مو ضخیم تر و تیره تر ، کارایی لیزر برای از بین بردن موهای زائد بیشتر خواهد بود.باید توجه داشته باشیم که لیزر موهای زائد فاقد درد می باشد اما در صورتیکه موهای فرد ضخیم باشد ، هنگامی که لیزر درمانی صورت بگیرد ، درد هم احساس می شود که برای از بین بردن این حس باید موضع را نیم ساعت قبل از لیزر ، با پماد های بی حسی ، بی حس کرد تا درد ناشی از لیزر از بین برود. در صورت بروز لک روی پوست ، بعد از گذشت مدت کوتاهی این لک ها از بین می روند.منظور از اینکه موهای زائد بطور دائمی از بین بروند این است که بعد از گذشت ۶ جلسه انجام لیزر موهای زائد ، رشد موهای زائد متوقف شود که باید تا تکمیل جلسات لیزر درمانی انجام شود.برای لیزر موهای زائد ، دستگاه های لیزر متعددی وجود دارد که معروفترین و پرکاربردترین دستگاه لیزر موجود در جهان ، لیزر کندلا الکساندرایت می باشد. این دستگاه لیزر روی موهای سفید و روشن تاثیری ندارد و آن ها را از بین نمی برد . البته لیزر موهای زائد را می توان با دستگاه های دیگری نیز انجام داد که بتوان با آن موهای روشن و نازک را نیز از بین برد.تعداد جلسات برای از بین بردن موهای زائد ۴ تا ۶ جلسه می باشد که در هر جلسه معمولا بخشی از موها از بین می رود و بخش دیگر نازک می شوند و بخش دیگر نازک می شوند و بخشی نیز به همان شکل باقی می مانند . در لیزر موهای زائد معمولا ۱۰ تا ۴۰ درصد از موها در هر بار لیزر از بین می روند و بعد از گذشت ۳ جلسه ۳۰ تا ۷۰ درصد از موها کاهش می یابند . بعد از اتمام جلسه ۶ لازم است که سالی ۲ بار یعنی هر ۶ ماه ۱ بار لیزر موهای زائد تکرار شود.

لیزر موهای زائد  با استفاده از دستگاه الکساندرایت (الکس)در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش :

لیزر موهای زائد  با استفاده از دستگاه الکساندرایت (الکس)در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش :شرکت درمانگران سینایار کیش با همکاری بیمارستان تخصصي و فوق تخصصي كيش  جهت ارائه خدمات لیزر موهای زاید با استفاده از پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاهای لیزر (الکساندرایت 2017 آمریکای ) برای کیشوندان عزیز می باشد.دستگاه لیزر الکساندرایت (الکس) یکی از پیشرفته ترین دستگاهای لیزر دنیا برای از بین بردن موهای زائد می باشد . یکی از خصوصیات منحصر بفرد این دستگاه قابل تنظیم بودن طول موج (Pulse Duration) و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوع مو و پوست می باشد . لیزر الکساندرایت از نوع لیزرهای جامد است که دارای طول موج 755 نانومتر و در محدوده نور مرئی می باشد. با توجه به جذب بالای ملانین در این طول موج کاربرد ویژه آن، از بین بردن موهای زائد است. برخی کارشناسان لیزر الکس را قدرتمندترین و پر تاثیرترین لیزر از میان موارد بالا می دانند. این دستگاه مجهز به سیستم خنک کننده مخصوص برای جلوگیری از سوزش می باشد.

لیست قیمتهای لیزر موی زاید با استفاده از دستگاه الکساندرایت

نکات لازم قبل از لیزر موهای زائد :
medical-specialist  از داشتن سابقه تبخال پزشک را مطلع کنید
medical-specialist اگر دچار اختلالات هورمونی هستید ، پزشک را مطلع کنید.
medical-specialist در صورت داشتن بیماری های پوستی باید به پزشک اطلاع داده شود
medical-specialist در صورتی که داروی خاصی مصرف می کنید ، حتما پزشک را در جریان بگذارید
medical-specialist منطقه مورد نظر برای لیزر موهای زائد باید از هر نوع ماده آرایشی پاک شده باشد
medical-specialist در منطقه مورد نظر اگر دچار آفتاب سوختگی باشید ، لیزر موهای زائد نباید صورت بگیرد.
medical-specialist باید به این نکته توجه داشته باشید که تاثیر لیزر را حدود ۲ هفته بعد از انجام لیزر می توانیم مشاهده کنیم .
medical-specialist در طول جلسات لیزر از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید و مدام از کرم های ضد آفتاب استفاده شود
medical-specialist بعد از انجام لیزر در فاصله بین جلسات لیزر از کندن موها بوسیله موچین و اپیلاسیون خود داری کنید و فقط آن ها را با قیچی یا تیغ کوتاه کنید
medical-specialist افرادی که رنگ پوست خیلی تیره دارند برای بالا بردن کیفیت لیزر موهای زائد بهتر است که زیر نظر پزشک مربوطه از ترکیباتی مانند ترتینوئیین و هیدروکینون استفاده کنید

 

 

مزایای لیزر موهای زائد  با استفاده از دستگاه  الکساندرایت (الکس) در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش :

-جلوگیری از سوختگی های شدید و ایجاد لک های قهوه ای مقاوم

-قابلیت درمان بر روی همه تایپ (رنگ) های پوستی

-تعداد کمتر جلسات درمان

-بدون درد و عوارض

-مناسب برای موهای کرکی

-مناسب برای پوستهای برنزه

 

نمونه فیلم های لیزر موهای زائد

 

اشتراک گذاری مطالب

مکان ما بر روی نقشه

تماس با ما

برای مشاوره رایگان و رزرو نوبت دهی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

icon telephone تلفن : 09101832325/09138154504

icon mail2 ایمیل :

Telegram Messenger شماره تلگرام : 09217714787

icon home2آدرس : جزیره کیش ، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش

شبکه های اجتماعی

         

 

kish hospital