آدرس کلینیک کاشت مو در اصفهان تلفن کلینیک کاشت ابرو سینایار
تزریق چربی به صورت و بدن چند سال دوام دارد؟

ماندگاری تزریق چربی تا سالیان زیادی به طول می انجامد.اما نکاتی وجود دارد که در میزان ماندگاری تزریق چربی تاثیر گذار است .در این بحث به آنها می پردازیم

جوانسازی پشت دست و انگشتان با تزریق چربی

تزریق چربی به پشت دست یکی از روش‌ های بسیار نوین برای جونسازی دست ها می باشد . در این روش چربی از ران ، شکم و باسن گرفته و تزریق می شود .

تزریق چربی به صورت و بدن چه عوارضی دارد؟

از عوارض تزریق چربی می ‌توان به عوارض کوتاه مدت و بلند مدت که در ناحیه تزریق و عوارضی که در ناحیه استخراج چربی ایجاد می‌ شوند اشاره کرد.

بهترین زمان ترمیم تزریق چربی

ترمیم تزریق چربی برای صورت در مواقعی که پزشک انجام آن را تجویز کرده باشد، نیاز خواهد بود و باید این کار را در فواصل زمانی مناسب انجام داد.

اقدامات و مراقبتهای لازم قبل و بعد از تزریق چربی

مراقبت های قبل و بعد از تزریق چربی صورت برای بروز نتایج مثبت و ایده‌ آل توصیه می‌ شود . در این مقاله به اختصار درباره این مراقبتهای توضیح داده ایم .

درمان خطوط پنجه کلاغی دور چشم با تزریق بوتاکس

بوتاکس دور چشم یکی از روش‌ های قدیمی و پرطرفدار جوانسازی صورت است که برای رفع خطوط دور چشم استفاده می شود و به کاهش چین های این نواحی کمک می کند

نکات مهم لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد آقایان به عنوان روشی بسیار کاربردی و دائمی برای حذف موهای زائد نواحی مختلف بدن بسیار مورد توجه مردان قرار گرفته است.

بوتاکس پیشانی چیست و برای چه کسانی مناسب است؟

بوتاکس از طریق مسدود کردن انقباض عضلانی ، از حرکت عضلات جلوگیری کرده و از ایجاد چین و چروک ها پیشگیری می کند.

بلفاروپلاستی پلک بالا چیست؟

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک، جراحی زیبایی است که به رفع افتادگی پلک می پردازد و پوست، چربی و عضله اضافه آن را بر می دارد با هدف اصلاح افتادگی پلک

عوارض و معایب لیزر موهای زائد چیست؟

عوارض و معایب لیزر موهای زائد، آیا این روش پرطرفدار برای حذف موهای زائد به طور دائمی عوارضی دارد؟ در این مقاله به طور کامل به این مطلب پرداخته شده است

بررسی کامل مزو ژل جالپرو ، مزوژل جالپرو چیست؟

مزوژل ، روشی نوین در علم پزشکی است که در آن از ترکیبی از مؤثرترین مواد برای جوانسازی پوست استفاده می شود.جالپرو از جمله محصولات مزوژل می باشد .

مناطق قابل لیزر کردن موهای زائد برای خانم ها و آقایان

لیزر موهای زائد پر طرفدارترین روش برای حذف موهای زائد بدن است . لیزر باعث افزایش دمای فولیکول مو و در نتیجه از بین رفتن ریشه مو می‌ گردد.

مهم ترین اقدامات قبل و بعد از لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد روشی غیر تهاجمی و بدون ریسک است ؛ اما به منظور دستیابی به بهترین نتایج و مزایا بهتر است که مراقبت های قبل و بعد از آن رعایت شود .

دانستنیهای بوتاکس خط اخم

مکانیزم درمان خطوط اخم از طریق تزریق بوتاکس به شکل مسدود کردن انقباض عضلانی است و باعث جلوگیری از ایجاد چین و چروک ها می شود .

جوانسازی پوست با مزوژل پروفایلو؛ ماندگاری، کاربردها و هزینه

مزوژل پروفایلو محصول کارخانه ایبسا در ایتالیا است به بسیاری از کشورها در جهان صادر می شود و با توجه به فواید آن توسط سازمان FDA امریکا تأییدیه دارد

بلفاروپلاستی بدون عمل جراحی چیست؟

درمان افتادگی پلک بدون جراحی روشی است که در آن تاری دید ، مشکل فعالیت های روزمره به حد اقل خود رسیده با نتیجه دلخواه جهت رفع افتادگی پلک .

سه روش اصلی sut ، fit و fut در کاشت مو

امروزه انواع مختلفی از روش های کاشت مو وجود دارد که هر کدام مزایا و معایبی دارند. که در ادامه به بررسی روش های کاشت مو می پردازیم .

مزوژل چیست؛ تاثیر مزوژل در جوانسازی صورت

مزوژل با هدف جوانسازی پوست ، حاوی مواد معدنی و گیاهی ، آنزیم ها ، پروتئین ها، ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها و اسیدهای هالورونیک است .

رفع تعریق زیر بغل با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس در ناحیه زیربغل ، باعث مهار تعریق بیش از حد می‌ شود و به دلیل سادگی و مؤثر بودن ، در حال حاضر بسیار در درمان تعریق بیش از حد محبوب است .

درباره لیزر موهای زائد بیکینی بیشتر بدانید

لیزر موهای زائد بیکینی روشی است پزشکی برای حذف موهای زائد ، فرم جوابدهی به این روش در هر فرد متفاوت است . لیزر موهای زائد باعث حذف دائمی موها نمی شود